Clear Water B1 pro 0-30l originál rozměr 7x13cm

 Clear Water B1 pro 0-30l originál  rozměr 7x13cm

Hodnocení produktu: 4.75/5 (4x)

Vaše hodnocení:

AKČNÍ CENA

Odstraňuje z vody dusičnany "NO3" a zabarvení vody.Provedení Originál bylo obohaceno o složku, která zabraňuje růstu škodlivých hub (achlya, Saprolegnia) ve filtru, které zabírají plochy nitrifikačních bakteriím. Možnost jednoduché regenerace až 300X!

115 Kč s DPH

95,80 Kč

138 Kč s DPH Sleva 23 Kč

Dostupnost: Skladem

Náš produkt je první představitelem nové generace filtračních materiálov. Z rybích výkalů, nespotřebované stravy vznikají škodlivé látky ve vodě, nejnebezpečnější látky v akváriu jsou amoniak (NH3) a amonných iontů (NH4 +). Tyto nebezpečné látky, které způsobují největší problémy na konci prvního týdne od založení akvária přeměňují neviditelné užitečné nitrifikace bakterie, které způsobují první přeměnu (Nitrosomonas) na dusitan (NO2). Do konce příštího týdne v důsledku nitrifikačních bakterií se mění NO2 na méně nebezpečné dusičnany (NO3) načež spotřebovávají velké množství kyslíku. Pokud nemají dostatek kyslíku sloučeniny se hromadí v akváriu a po delší době i při dostatku kyslíku proto je nezbytná výměna vody. Clear water se používá do venkovních i vnitřních filtrů akvária.Díky jeho schopnostem se prodlužuje doba výměny vody v akváriu.Po vložení clear wateru do horní části filtru (není podmínkou) se do pár hodin sníží hodnoty NO3 a vaše akvárium dostane kříštálovou průzračnost. Clear water vám vydrží ve filtru 1-2 měsíce poté se regeneruje v solné lázni.Výrobce udává až 300 ciklů regenerace. Výhody clear wateru: úspora vody,úspora času,křištálové akvárium bez NO3 (NO3 10mg/l až 20mg/l),zdravé a spokojené ryby. Clear water se regeneruje v solném roztoku. Veškeré informace najdete v přiloženém letáku (návod).Tento výrobek neobsahuje žádné známé škodlivé látky ohrožující ryby vodních živočichů a vodní svět, výrobek nevylučuje žádné škodliviny.Výrobek se vysušením nepoškodí!

Doporučuje se Szat clear water vložit do poslední komory filtračního systému většinou do horního koše filtrace.

Regenerace: Do 1l studené vodovodní vody rozpustíme 100 gramů soli, do takto připraveného roztoku vložíme na 40 minut pytlík Clear Water.Po uplynutí 40 minut vyjmeme pytlík a důkladně promyjeme pod studenou tekoucí vodou a můžeme znovu použit.POZOR !!! Na regeneraci je nutné použít jedině obyčejnou sůl (NaCl) bez příměsí jako jsou jód, kalcium a podobne.Protože tyto látky ucpávají póry filtračního média a snižují účinek Clear Water.

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info