Beef Heart Soft XL Granule s obsahem hovězího srdce

Beef Heart Soft XL Granule s obsahem hovězího srdce

Hodnocení produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnocení:

Složení: hrubý protein 57%, hrubý tuk 15%, vláknina 0,4%, popel 11% ryby a rybí produkty, obiloviny, maso a živočišné vedlejší produkty (12%), zelenina, olej a tuk.

Varianty produktů

  • 190,70 Kč s DPH

    165,80 Kč

  • 442,80 Kč s DPH

    385 Kč

190,70 Kč s DPH

165,80 Kč

Měká struktura granulí umožňuje jejich rozdrcení a tak poskytnuti i malým terčovcům. Díky jemné struktuře krmiva ho bezproblémově přijímají již při prvním podání. DiscusFood Hovězí srdce granulát obsahuje asi 12% hovězího masa.Díky příslušnému výrobnímu procesu, je lépe stravitelné a absorbovány rybami, než buď syrové nebo mražené.Hovězí srdce použité v DiscusFood hovězí srdce granulát je nejvyšší jakosti.Je speciálně vybrané a kromě toho nejsou použity pojivové tkáně. Vysoký obsah bílkovin zajišťuje rychlý růst, a odpovídající obsah vlákniny pro rychlé trávení potravy nezpůsobuje zácpu.Plno vitaminových doplňků a stopových prvků, způsobuje DiscusFood hovězí srdce granulát je ideální pro zlepšení celkového zdravotního stavu u ryb.Vysoký obsah astaxanthinu (280 mg / 80 g) stanoví, v krátkém čase silné zbarvení červené a modré barvy u terčovců ale i jiných ryb.DiscusFood hovězí srdce granulát je k dispozici ve dvou velikostech M a XL.Krmivo nevyžaduje předchozí namáčení, granule nezvyšují svůj objem pod vlivem vody. Nešpiní vodu díky dobré konzistenci granulí.

Obsah: Surová bílkovina 57%, surový tuk 15%, surová vláknina 0,4%, surový popel 11% Přísady na kg: Vitamíny: Vitamín D3 (671) 700 IE Mikroživiny: monohydrát síranu železnatého (E1) 56 mg, jodid draselný (E5) 21 mg, monohydrát síranu zinečnatého (E6) 140 mg Antioxidanty: 95 mg, přírodní Astaxathin 280 mg. Složení: vedlejší produkty z ryby a ryby, obiloviny, zelenina, maso a vedlejší produkty živočišného původu, produkty, oleje a tuky, kvasnice. Rady pro krmení: Jídlo lze podávat samostatně nebo v kombinaci s jinými potravinami. Krmte denně v malých porcích. Zlepšuje červené a modré zbarvení.

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info