Aquamaster Artemia Cysts 500g.

Aquamaster Artemia Cysts 500g.

Hodnocení produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Aquamaster Artemia Cysts 500g. Artemie k líhnutí.Žábronožka solná.Garantovaná líhnivost 90%.Vakuově balená.

1510 Kč s DPH

1258,30 Kč

Dostupnost: Vypredané

Výrobce: Aquamaster

Naše Artemia cysts se sklízí z Číny a Ruska. Mají malý průměr vajec, dobře se oddělují.Tyto cysty jsou vysušeny a testovány podle přísných norem, než se zařadí do různých kategorií šrafovacích sad. Výrobce využívá nejmodernější technologii na světě pro zpracování a míra líhnavosti je vyšší než 90%.

Postup:

Slanost vody 20 - 30ppt nebo přibližně 1-2 polévkové lžíce (25 gramů) soli na 1 litr vody Teplota - Optimální teplota pro 24hodinový proces 28°C. Snížení teploty by mělo za následek delší dobu líhnutí. Nepřekračujte teplotu 30°C. Světlo - nesmí být méně než 2000Lux během 24 hodin. Rovněž je nutné provést konstantní provzdušňování, aby se zajistila dostatečná hladina kyslíku, aby mohly cysty metabolizovat. PH - doporučuje se počáteční pH 8,0 nebo vyšší. Pokud pH během inkubace klesne pod 7,5, přidejte lžičku hydrogenuhličitanu sodného aby se zvýšila nad hodnotu 8,0. Hustota vsazování - méně než 2,5 gramu cyst na litr fyziologického roztoku. Vyšší hustota chovu způsobí nižší líhnutí.

Skladování:

Pro dlouhodobé skladování: (méně než 0 ° C) je obvykle nejlepší udržovat artemii po dobu až 24 měsíců.Po otevření skladujte v lednici do 4°C.

Pro krátkodobé skladování skladovat na chladném suchém místě maximálně 30°C po dobu až 30 dnů.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info