Clear Water Black Water K2 16x16cm

Clear  Water Black Water K2 16x16cm

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

AKČNÍ CENA

Clear Water Black Water je určen pro přívržence Black Water (černé vody) .Tento produkt odstraňuje z vody NO3 a zabraňuje růstu škodlivých hub (achlya, Saprolegnia) ve filtru které zabírají plochy nitrifikačních baktériam.Tento produkt neodstraňuje z vody huminové kyseliny ani taniny a zanechávat jantarové zbarvení vody.Výhodou je i jednoduchá regenerace až 300x

550 Kč s DPH

458,30 Kč

601 Kč s DPH Sleva 51 Kč

Dostupnost: Skladem

Clear Water Black Water funguje na bázi iontové výměny.

Clear water Black water Vám vydrží ve filtru cca 2 měsíce, poté se regeneruje v solné lázni .Výrobce uvádí výdrž až 300 regeneračních cyklů. Výhody clear water: úspora vody, úspora času, zdravé a spokojené ryby. Všechny INFORMACE najdeme v přiloženém letáku (návod). Tento výrobek se nedá srovnat z obyčejným selektivním anexem! Tento výrobek neobsahuje žádné známe škodlivé látky ohrožující ryby vodních živočichů a vodní svět, výrobek nevylučuje žádné škodliviny.

Regenerace: Do 1l studené vodovodní vody rozpustíme 100 gramů soli, do takto připraveného roztoku vložíme na 40 minut pytlík Clear Water.Po uplynutí 40 minut vyjmeme sáček a důkladně promyjeme pod studenou tekoucí vodou a můžeme znovu použiť.POZOR !!! Na regeneraci je nutné použít jedině obyčejnou sůl (NaCl) bez příměsí jako jsou jód, kalcium a podobne.Nakoľko tyto látky ucpávají póry filtračního média a snižují účinek Clear Water.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info