SZAT Clear Water Plants B2 pre 30-75l rozměr 11x13cm

SZAT Clear Water Plants B2 pre 30-75l rozměr 11x13cm

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Provedení plants je vhodné i pro akvária tzv. black water. Provedení PLANTS stahuje NO3 pouze do 25 mg a zachovává hnojiva!!!! Funguje na bázi iontové výměny. Stručný popis: Křišťálovo čistá voda beze škodlivin možnost jednoduché regenerace až 300x.Filtrační médium je zašité vodě odolnou nití v odolném samočistící mikronové síťce.

145,80 Kč s DPH

121,50 Kč

Dostupnost: Vypredané

Výrobce: SZAT

Náš produkt je první představitelem nové generace filtračních materiálov. Z rybích výkalů, nespotřebované stravy vznikají škodlivé látky ve vodě, nejnebezpečnější látky v akváriu jsou amoniak (NH3) a amonných iontů (NH4 +). Tyto nebezpečné látky, které způsobují největší problémy na konci prvního týdne od založení akvária přeměňují neviditelné užitečné nitrifikace bakterie, které způsobují první přeměnu (Nitrosomonas) na dusitan (NO2). Do konce příštího týdne v důsledku nitrifikačních bakterií se mění NO2 na méně nebezpečné dusičnany (NO3) načež spotřebovávají velké množství kyslíku. Pokud nemají dostatek kyslíku sloučeniny se hromadí v akváriu a po delší době i při dostatku kyslíku proto je nezbytná výměna vody. Clear water se používá do venkovních i vnitřních filtrů akvária.Díky jeho schopnostem se prodlužuje doba výměny vody v akváriu.Po vložení clear wateru do horní části filtru (není podmínkou) se do pár hodin sníží hodnoty NO3 a vaše akvárium dostane kříštálovou průzračnost. Clear water vám vydrží ve filtru 1-2 měsíce poté se regeneruje v solné lázni.Výrobce udává až 300 ciklů regenerace. Výhody clear wateru: úspora vody,úspora času,křištálové akvárium bez NO3 (NO3 10mg/l až 20mg/l),zdravé a spokojené ryby. Clear water se regeneruje v solném roztoku. Veškeré informace najdete v přiloženém letáku (návod).Tento výrobek neobsahuje žádné známé škodlivé látky ohrožující ryby vodních živočichů a vodní svět, výrobek nevylučuje žádné škodliviny.

Doporučuje se Szat clear water vložit do poslední komory filtračního systému většinou do horního koše filtrace.

Regenerace: Do 1l studené vodovodní vody rozpustíme 100 gramů soli, do takto připraveného roztoku vložíme na 40 minut pytlík Clear Water.Po uplynutí 40 minut vyjmeme pytlík a důkladně promyjeme pod studenou tekoucí vodou a můžeme znovu použit.POZOR !!! Na regeneraci je nutné použít jedině obyčejnou sůl (NaCl) bez příměsí jako jsou jód, kalcium a podobne.Protože tyto látky ucpávají póry filtračního média a snižují účinek Clear Water.

Chceme upozornit všechny akvaristy, aby nepoužívali obyčejný vodárenský anex! Protože stahuje živiny pro nitrifakačné baktérie NH3 NH4 NO2 a tím pádem se udržuje akvárium nezaběhnuté.Jeho absorpční schopnost je omezená.Máme informace od více klientů, kteří ve snaze ušetřit finanční prostředky použili vodárenský anex a u některých to dopadlo katastrofálně.Clear water odstraňuje pouze NO3 a sulfáty!

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info