Crystal Water 75l

Crystal Water 75l

Hodnocení produktu: 5/5 (12x)

Vaše hodnocení:

Crystal Water 75l Pro sladkovodní akvária.Odstraňuje z akvarijní vody dusičnany "NO3" a sírany.Čistí akvarijní vodu rychle a účinně od nečistot,které kalí vodu a zanechává jí tak křišťálově čistou. Dále také zabraňuje růstu škodlivých hub ve filtru.Crystal water se může použít i v rostlinných akváriích.

130 Kč s DPH

108,30 Kč

Dostupnost: Skladem

Crystal Water Pro sladkovodní akvária.Odstraňuje z akvarijní vody dusičnany "NO3" a sírany.Čistí akvarijní vodu rychle a účinně od nečistot,které kalí vodu a zanechává jí tak křišťálově čistou. Dále také zabraňuje růstu škodlivých hub ve filtru.Crystal water se může použít i v rostlinných akváriích.

První viditelné změny můžete pozorovat po 3-5 hodinách působení, po 10 - 20 hodinách působení je voda křišťálově čistá a hodnoty NO3 jsou v rozmezí od 5 až 20mg/l.Tyto hodnoty vám Crystal Water udrží až po dobu 3/6 měsíců záleží na zarybnění akvária.Crystal Water vám umožní prodloužení výměny vody a ušetří vám čas a peníze.

Crystal Water obsahuje  speciální směsi pryskyřic reagující na anionty.Každá přesně odvážená pryskyřice pracuje na akvarijní vodě tak aby byla voda dostatečně čistá a udržovala veškeré hodnoty v normě. Náš produkt má vysoce odolnou síťku,která je šitá odolnou nití a nehrozí tak přetrhnutí.Neobsahuje žádné škodlivé látky ohrožující ryby ani jiné vodní živočichy v akvárii.

Návod:Crystal Water před použitím opláchněte pod tekoucí vodou. Crystal Water se vkládá do horního koše ve filtraci (není podmínkou) použití do vnitřních i venkovních filtrů.

Regenerace: Do 1l studené vody rozpustíme 100g. soli a do tohoto roztoku vložíme Crystal Water po dobu 30/45min.Na regeneraci je lepší použít sůl (NaCl) bez jódu tato sůl je nazývána regenerační sůl.Funkčnost produktu je 6/10 let.

Použití pro akvária 30 - 75l. 

Rozměr filtračního média:10x14cm

Baleno: DOYPACK ZIP - PET/AL/PE 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info