eSHa -ndx 20 ml

eSHa -ndx 20 ml

Hodnocení produktu: 1.5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

eSHa -ndx - proti parazitickým hlísticímJedná se o anthelmintikum pro okrasné ryby žijící jak ve sladkovodních, tak i mořských akváriích. Působí proti parazitickým hlísticím jako například Anisakis Camallanus, Capillaria, Pseudocapillaria, Eustrongylids, Oxyurids a další. Navíc tento produkt zneškodní ploštěnky a neparazitující (nematode) červy.Mezi příznaky infekce hlísticemi patří úbytek na váze, snížená chuť k jídlu nebo viditelně vyčnívající červi z řitního otvoru (Camallanus cotti).Obsah balení:eSHa Přípravek -ndx 20 ml na 450 l akvarijní vody

265 Kč s DPH

219 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: eSHa

eSHa -ndx - proti parazitickým hlísticím

Jedná se o anthelmintikum pro okrasné ryby žijící jak ve sladkovodních, tak i mořských akváriích. Působí proti parazitickým hlísticím jako například Anisakis Camallanus, Capillaria, Pseudocapillaria, Eustrongylids, Oxyurids a další. Navíc tento produkt zneškodní ploštěnky a neparazitující (nematode) červy.

Mezi příznaky infekce hlísticemi patří úbytek na váze, snížená chuť k jídlu nebo viditelně vyčnívající červi z řitního otvoru (Camallanus cotti).

Obsah balení:

eSHa Přípravek -ndx 20 ml na 450 l akvarijní vody

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info