INVITAL Čerpadlo ECO P-8000 8000 l/h 5,6m

INVITAL Čerpadlo ECO P-8000 8000 l/h 5,6m

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

INVITAL Čerpadlo ECO P-8000 8000 l/h 5,6m

2190 Kč s DPH

1809,90 Kč

Dostupnost: Vyprodané

INVITAL Čerpadlo ECO P-8000 8000 l/h 5,6m

Vývoj řady čerpadel ECO F byl zaměřen hlavně na vysoký výkon při velmi nízké spotřebě energie. Konstrukce sacího koše dokáže propustit do Vaši filtrace i nečistoty o velikosti 7-8 mm! Tím se prodlužuje i interval čištění čerpadla od usazenin.
Přednosti
Způsob čerpání vody

Řada čerpadel ECO F umožňuje čerpat vodu skrze napojení na hadici. Můžete jej tedy zásobovat přes skimmer nebo předfiltr. V případě nepotřeby jednoduše zacpete přívod zátkou a čerpadlo začne sát skrze sací koš. Čerpadlo musí být vždy umístěno ve vodě.
.-

Výborný poměr výška výtlaku ku příkonu!

Čerpadla ECO F při své malé spotřebě dosahují i úctyhodného výtlaku. Tvorba menších potůčku nebo fontány bude hračka.
Velmi nízká spotřeba

Čerpadla série ECO F se mohou chlubit velice nízkou spotřebou energie. Oproti čerpadlům od jiných výrobců si při stejných parametrech si řada ECO F řekne o 10 až 20% méně energie.
.-

Kvalitní zpracování a snadná údržba

Hnacím srdcem čerpadla je keramický rotor, který je velice odolný vůči opotřebení a je velmi tichý. Tělo čerpadla je sestrojeno z kvalitního, tvrzeného plastu a pomocí snadné demontáže je toto čerpadlo snadné na údržbu a čištění.
Technické parametry
Napětí 220-240V / 55Hz
Příkon 30W
Výkon 4500l/h
Výtlak 4m
Hadice 25 / 32 / 38 mm
Délka přívodního kabelu 10m
Kvalita a cena

Veškeré zboží značky INVITAL dovážíme přímo od produkční továrny. To zaručuje nejnižší cenu a kvalitní spolehlivý servis.

Výrobní továrna patří mezi největší na světě, kde si nechávají vyrábět část své produkce nejrenomovanější značky z odvětví zahradních jezírek. To zaručuje nejmodernější postupy výroby a nadstandardní kvalitu zpracování. Veškeré výrobky jsou již testovány v továrně na vodotěsnost a elektroinstalaci.

 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info