Aquael Leddy 40 akvarijní set

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Aquael Leddy 40 akvarijní set 40x25x25 cm, 25 l Akvária řady AquaEl Leddy jsou nabízena ve třech velikostech: 25 litrů (40 x 25 x 25 cm) - tloušťka skla 3 mm 54 litrů (60 x 30 x 30 cm) - tloušťka skla 4 mm 105 litrů (75 x 35 x 40 cm) - tloušťka skla 5 mm Nejmenší akvárium je vhodné pro drobnější rybky. Do největšího akvária z této řady je možno umístit i poměrně velké rybky.

1290 Kč s DPH

1066,10 Kč

Dostupnost: Skladem

Vytvořte si kousek přírody ve svém pokoji

Akvária řady AquaEl Leddy jsou nabízena ve třech velikostech: 25 litrů (40 x 25 x 25 cm) - tloušťka skla 3 mm 54 litrů (60 x 30 x 30 cm) - tloušťka skla 4 mm 105 litrů (75 x 35 x 40 cm) - tloušťka skla 5 mm

Nejmenší akvárium je vhodné pro drobnější rybky. Do největšího akvária z této řady je možno umístit i poměrně velké rybky.

Obsahuje vše potřebné

Tento akvarijní set je vybaven vším potřebným pro start akvária. Stačí jen nalít vodu a vpustit rybky. Součástí setu jsou následující položky:

Moderní a úsporné LED osvětlení uvnitř krytu

LED lampička Leddy DAY&NIGHT – tato lampička má vysokou svítivost při velmi nízkém odběru energie. Zářivky a žárovky jsou již zastaralé – volte LED osvětlení, které nabízí mnoho výhod. Osvětlení v krytu je unikátní LED modul fungující ve třech režimech. 1) SUNNY - poskytuje denní světlo, které vybarvuje vaše rybičky a poskytuje dobré osvětlení pro vaše rostliny 2) SUNNY + BLUE 3) BLUE - noční osvětlení simulující měsíční svit, které umožňuje pozorování rybiček s nočním životním stylem

Modul je automaticky nastaven do režimu SUNNY. Pro jeho přepnutí do jiného režimu je potřeba přepnout vypínačem na dobu kratší než 5 vteřin. Při vypnutí a zapnutí modulu na dobu delší než 5 vteřin se opět přepne zpět do režimu SUNNY. Příkon je pouhých 6 W (16W u verze 75 cm), avšak dokáže dostatečně osvítit akvárium tak, aby v něm rostly bez problémů i nenáročnější akvarijní rostliny. Životnost svítidla je cca 50 000 hodin, což vystačí nejméně na 8 let.

Akvárium s praktickým plastovým krytem a zabudovaným osvětlením

Samotné akvárium s dobře řešeným plastovým krytem, který zabraňuje vyskakování ryb z akvária.

Plastový kryt obsahuje praktické víko pro krmení ryb. Stačí tak otevřít „dvířka" v krytu a nakrmit rybky.

Celý kryt je z vnitřní části navržen tak, aby na něm kondenzovaná voda stékala pomocí kanálků zpět do akvária.

Při údržbě lze snadno celý kryt odklopit.

Filtr pro čistou vodu jako křišťál

Filtr ASAP 300 (u verze 75cm ASAP 500) obsahuje energeticky úsporný motůrek, velký průhledný zásobník, který je vyplněn filtračním molitanem. Voda, která prochází skrze molitan se čistí nejen mechanicky, ale dochází také k rozvoji tak potřebných akvarijních baktérií. Molitan filtru se dá snadno nahradit v případě potřeby aktivním uhlím nebo naplní, která pohlcuje fosfáty ve vodě. Jeho příkon jsou pouhé 4W.

Topítko pro vodu jako v tropech

K akváriu jsou dodávána topítka tří velikostí (podle zvolené velikosti akvarijního setu) – 25, 50, 100 W. Topítka jsou plně ponorná.

Vyberte si svou barvu – bílá nebo černá?

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info