Beef Heart soft Granule s obsahem hovězího srdce

Beef Heart soft Granule s obsahem hovězího srdce

Hodnocení produktu: 4.3/5 (10x)

Vaše hodnocení:

Složení: hrubý protein 57%, hrubý tuk 15%, vláknina 0,4%, popel 11% ryby a rybí produkty, obiloviny, maso a živočišné vedlejší produkty (12%), zelenina, olej a tuk.

Varianty produktů

  • 189 Kč s DPH

    164,30 Kč

  • 439 Kč s DPH

    381,70 Kč

  • 3199 Kč s DPH

    2781,70 Kč

189 Kč s DPH

164,30 Kč

Měká struktura granulí umožňuje jejich rozdrcení a tak poskytnuti i malým terčovcům. Díky jemné struktuře krmiva ho bezproblémově přijímají již při prvním podání. DiscusFood Hovězí srdce granulát obsahuje asi 12% hovězího masa.Díky příslušnému výrobnímu procesu, je lépe stravitelné a absorbovány rybami, než buď syrové nebo mražené.Hovězí srdce použité v DiscusFood hovězí srdce granulát je nejvyšší jakosti.Je speciálně vybrané a kromě toho nejsou použity pojivové tkáně. Vysoký obsah bílkovin zajišťuje rychlý růst, a odpovídající obsah vlákniny pro rychlé trávení potravy nezpůsobuje zácpu.Plno vitaminových doplňků a stopových prvků, způsobuje DiscusFood hovězí srdce granulát je ideální pro zlepšení celkového zdravotního stavu u ryb.Vysoký obsah astaxanthinu (280 mg / 80 g) stanoví, v krátkém čase silné zbarvení červené a modré barvy u terčovců ale i jiných ryb.DiscusFood hovězí srdce granulát je k dispozici ve dvou velikostech M a XL.Krmivo nevyžaduje předchozí namáčení, granule nezvyšují svůj objem pod vlivem vody. Nešpiní vodu díky dobré konzistenci granulí.

Obsah: Surová bílkovina 46%, surový tuk 12%, surová vláknina 1%, surový popel 6% Přísady na kg: Vitamíny: Vitamín D3 (671) 1000 IE Mikroživiny: monohydrát síranu železnatý (E1) 45 mg, jodid draselný , síran měďnatý pentahydrát (E4) 6 mg, monohydrát síranu manganatého (E5) 17 mg, monohydrát síranu zinečnatého (E6) 112 mg Antioxidanty: 76 mg Složení rybí a vedlejší produkty z ryb, obiloviny, oleje a tuky, kvasnice. Rady pro krmení: Jídlo lze podávat samostatně nebo v kombinaci s jinými potravinami. Dávkujeme denně v malých porcích.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info