Organic Clear 125ml.

Organic Clear 125ml.

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Organic Clear 125 ml podporuje vývoj užitečných mikroorganismů,urychluje degradaci organicky znečištěných látek ve vodě.Organic Clear reguluje metabolismus,zachovává imunitní systém, přirozeným způsobem avytváří křišťálově čistou voduOrganic Clear je čistě přírodní produkt z cenných rostlinných a bylinných extraktů, původně vyvinutých na revitalizaci přírodních vod. Společnost Organic Clear byla již několik let úspěšně testována v takových přírodních vodách.

188 Kč s DPH

156,70 Kč

Dostupnost: Skladem

Organic clear - čisté organické rostlinné extrakty

Vnitřní orgány, jako například játra jsou ve svých funkcích blokovány zvýšenou zátěží znečišťujících látek. Pokud dojde k poškození tak důležité funkce těla nelze trvale udržet. Důsledky jsou oslabený imunitní systém a nemoci ryb. Použití Organic Clear zabraňuje nenapravitelným poškozením orgánů.

Organic Clear podporuje vývoj užitečných mikroorganismů,
urychluje degradaci organicky znečištěných látek ve vodě.
Organic Clear reguluje metabolismus,
zachovává imunitní systém, přirozeným způsobem a
vytváří křišťálově čistou vodu
Organic Clear je čistě přírodní produkt z cenných rostlinných a bylinných extraktů, původně vyvinutých na revitalizaci přírodních vod. Společnost Organic Clear byla již několik let úspěšně testována v takových přírodních vodách.

Organic Clear je bezpečný a snadno použitelný. Doporučené dávkování při mírném zakalení nebo v běžném cyklu 5 ml na 100 l. V případě masivního zákalu nebo indispozice ryb 10 ml na 100 l vody. Může se používat pravidelně. Dokonce i vícenásobné předávkování je pro ryby neškodné.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info