Garnelen mix paste 325g.

Garnelen mix paste 325g.

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Discusfood Garnelen mix Paste je speciální pasta a obsahuje kromě všech cenných přírodních živin: Bentonit a spirulinu. Vhodné pro všechny tropické okrasné ryby.

809 Kč s DPH

674,20 Kč

Dostupnost: Vypredané

Výrobce: DiscusFood

Vysoce kvalitní potraviny, které nemusí být zmražené. Například vitamíny a minerály jsou lépe chráněny a neztrácejí se díky zmrazení nebo rozmrazení. To usnadňuje krmení, protože jídlo nemůže být skladováno v mrazáku a může být okamžitě podáno bez vyplachování. 

Krmení ve formě pasty, ryby ocení jemnou strukturu! Pasta jsou vhodná pro všechny druhy terčovců a mohou být krmena deně. Discusfood Pasta obsahuje cenné přírodní potraviny, všechny nezbytné živiny, vitamíny a stopové prvky. Potraviny lze použít jako přísady nebo jako kompletní krmiva.

Discusfood Garnelen Mix Pasta je jídlo ve formě pasty bohatých na korýši, které obsahují spirulinu a bentonit. Skladuje se při pokojové teplotě, nepotřebuje mrazák a je snadno použitelný: malou část přilepte na sklo. Spirulina poskytuje vlákninu potřebnou pro ryby a bentonin absorbuje toxiny. Obsah : Protein 35%, olej 9%, 0,3% vlákno, popel 5.5% Přísady na kg: Vitamín D3 (E671) 450 IE Mikronutrienty : sulftao monohydrát železo (E1) 26 mg, jodičnan vápenatý bezvodý (E2), 1 mg, pentahydrát síranu měďnatého (E4) 5 mg, monohydrát síranu manganatého (E5) 10 mg, monohydrátu síranu zinečnatého (E6) 66 mg, seleničitan sodík (E8) 0,03 mg Antioxidanty: 35 mg Složení: ryby a rybí výrobky, obiloviny, maso a živočišné oleje a tuky, kvasnice, zelenina a jiné (5%).

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info