Beef Heart soft granulate

Beef Heart soft granulate

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Složení: hrubý protein 57%, hrubý tuk 15%, vláknina 0,4%, popel 11% ryby a rybí produkty, obiloviny, maso a živočišné vedlejší produkty (12%), zelenina, olej a tuk.

Varianty produktů

  • 169 Kč s DPH

    147 Kč

  • 419 Kč s DPH

    364,30 Kč

  • 2790 Kč s DPH

    2426,10 Kč

169 Kč s DPH

147 Kč

Výrobce: DiscusFood UG

Měká struktura granulí umožňuje jejich rozdrcení a tak poskytnuti i malým terčovcům. Díky jemné struktuře krmiva ho bezproblémově přijímají již při prvním podání. DiscusFood Beef Heart soft granulate obsahuje asi 12% hovězího masa.

Díky příslušnému výrobnímu procesu, je lépe stravitelné a absorbovány rybami, než buď syrové nebo mražené.

Hovězí srdce použité v DiscusFood Beef Heart soft granulate je nejvyšší jakosti.Je speciálně vybrané a kromě toho nejsou použity pojivové tkáně. Vysoký obsah bílkovin zajišťuje rychlý růst, a odpovídající obsah vlákniny pro rychlé trávení potravy nezpůsobuje zácpu.

Plno vitaminových doplňků a stopových prvků, způsobuje DiscusFood hovězí srdce granulát je ideální pro zlepšení celkového zdravotního stavu u ryb.

Vysoký obsah astaxanthinu (280 mg / 80 g) stanoví, v krátkém čase silné zbarvení červené a modré barvy u terčovců ale i jiných ryb. Krmivo nevyžaduje předchozí namáčení, granule nezvyšují svůj objem pod vlivem vody. Nešpiní vodu díky dobré konzistenci granulí.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info