EasyFish Mandlovník mořský sušená kůra 6ks

Hodnocení produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

NOVINKA

SUŠENÁ KŮRA - 100% přírodní produkt Terminalia Catappa - na úpravu vody v akváriíchZlepšuje kvalitu vody, zvyšuje její kyselost a zbarvení, zvyšuje přírodní, zvláště červené, zabarvení tropických ryb a krevetek, zlepšuje vitalitu a podporuje tření, preventivně zabraňuje škodlivým aktivitám bakterií, zlepšuje odolnost proti nemocem a zajišťuje zdravý růst.Vhodné zejména pro krevetky, které se na kůře rády shromaždují a požírají z ní drobné mikroorganismy.Doporucené použití/dávkování: 1 kus kůry na 30 litrů vody v akváriu. Předpoužitím zalijte kůru v misce horkou vodou a nechte ji nasáknout 1 - 3 hodiny.Již vychladlou a nasáklou kůru vložte do akvária, kde bude behem chvilky obsazena vašimi krevetkami. Nedoporučuje se překračovat dávkování!

79 Kč s DPH

65,30 Kč

Dostupnost: Skladem

SUŠENÁ KŮRA - 100% přírodní produkt Terminalia Catappa - na úpravu vody v akváriích

Zlepšuje kvalitu vody, zvyšuje její kyselost a zbarvení, zvyšuje přírodní, zvláště červené, zabarvení tropických ryb a krevetek, zlepšuje vitalitu a podporuje tření, preventivně zabraňuje škodlivým aktivitám bakterií, zlepšuje odolnost proti nemocem a zajišťuje zdravý růst.

Vhodné zejména pro krevetky, které se na kůře rády shromaždují a požírají z ní drobné mikroorganismy.

Doporucené použití/dávkování: 1 kus kůry na 30 litrů vody v akváriu. Před
použitím zalijte kůru v misce horkou vodou a nechte ji nasáknout 1 - 3 hodiny.
Již vychladlou a nasáklou kůru vložte do akvária, kde bude behem chvilky obsazena vašimi krevetkami. Nedoporučuje se překračovat dávkování!

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info