American cichlid color soft pearls Discusfood

 American cichlid color soft pearls Discusfood

Hodnocení produktu: 4.88/5 (8x)

Vaše hodnocení:

Složení: 44% hrubého proteinu, hrubý tuk 13,6%, vláknina 1%, surový popel 6% ryby a rybí produkty, obiloviny, zelenina, oleje a tuky, kvasnice, 1400mg xanthinu

Varianty produktů

  • 190,70 Kč s DPH

    165,80 Kč

190,70 Kč s DPH

165,80 Kč

Výrobce: DiscusFood UG

South American cichlid color Pearls je granulát vyrábění speciální způsobem kde místo standartního procesu je použit proces s nižšími teplotou. Namísto 180 ° C se vyrábí při teplotě 60 ° C. V důsledku toho, je podstatně menší množství vitaminů, minerálních látek a stopových prvků zničených v průběhu technologických procesů. Suroviny používané v krmivu jsou vysoké kvality a jsou speciálně vybrané. Trávení potravy probíhá bez problémů, ryby nemají zácpu, a trus je krátký a kompaktní.
South American cichlids Color Pearls obsahuje 1400 mg / kg xantinu, který zaručuje posílení červeného a žlutého zbarvení ryb. Obsah látek, které zlepšují zbarvení je téměř dvakrát vyšší než v jiných potravinách, které se používají. Takový vysoký obsah xantinu (provitamin A) a dalších vitaminových doplňků zajišťuje pro ryby jako vybarvení tak i vitalitu.

Toto speciální krmivo nevyžaduje namáčení před podáváním rybám. Neabsorbuje vodu a nenabotnáva. Nerozpadá se a nešpiní tak vodu.
South American cichlid color pearls neobsahuje žádné umělé konzervační látky a další fixační prostředky.

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info