Day by Day pro chovatele Discusfood 2800g.

Day by Day pro chovatele Discusfood 2800g.

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Krmivo je ve formě granulí, je určeno pro dospělé terčovce pro denní krmení.

2203,20 Kč s DPH

1915,80 Kč

Dostupnost: Vyprodané

Výrobce: DiscusFood UG

Krmivo je ve formě granulí, je určeno pro dospělé terčovce.Vďaka jemné struktuře a atraktivní vůni jídla bezproblémově ryby primaji krmivo už při prvním podání.
Diskusi si velmi snadno zvyknou na toto krmivo.Vysoký obsah bílkovin zajišťuje rychlý růst, a odpovídající obsah vlákniny pro rychlé trávení potravy které nezpůsobuje zácpu. Vysoký obsah vitaminových doplňků a stopových prvků způsobuje, že Discusfood Day by Day je skvělé krmivo pro zlepšení celkového zdravotního stavu a odolnost rýb.Vysoký obsah xantinu (280 mg / 80g) umožňuje v krátké době silnou sytost červeného zbarvení ryb, stejně jako tmavší modrou barvu . Granule nevyžadují předchozí namáčení, nemění svůj objem, pokud jsou vystaveny vodě. Nešpiní vodu.

 

Obsah: Surová bílkovina 57%, surový tuk 15%, surová vláknina 0,4%, surový popel 11% Přísady na kg: Vitamíny: Vitamín D3 (671) 1500 IE Mikroživiny: monohydrát síranu železnatého (E1) 56 mg, jodid draselný mg, pentahydrát síranu měďnatého (E4) 8 mg, mangan Sulfat Monohydrat (E5) 21 mg, zinek Sulfat monohydrát (E6) 140 mg Antioxidanty: 95 mg, 280 mg xantiny Složení:  rybí produkty, obiloviny, zelenina, oleje a tuky, kvasinky .

Rady pro krmení: Jídlo lze podávat samostatně nebo v kombinaci s jinými potravinami. Dávkujte denně jídla v malých porcích. Zlepšuje červené a modré zbarvení.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info