INVITAL UV lampa UV-155 55W

INVITAL UV lampa UV-155 55W

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Vnější UV lampa o výkonu 55W

2880 Kč s DPH

2380,20 Kč

Dostupnost: Vyprodané

Výrobce: Invital

Vnější UV lampa o výkonu 55W je cenným pomocníkem při zbavení Vašeho jezírka řas a zaručení vysoké čistoty vody. Záření z UV zářivky hubí jednobuněčné organismy - řasy a parazity, více se dočtete v našem článku o výběru UV lampy.

Oproti vnitřní UV lampě se lampa vnější montuje na výtokovou hadici. Nedáváte do jezírka tak další elektronické zařízení, které by mohlo narušit celkový přírodní vzhled. Je však možnost napojení i pouze na výtlačné čerpadlo.

Přednosti
Variabilní napojení

Nástavec na hadici je složen z více rozměru hadice z čerpadla. Tím pádem nemusíte řešit žádné redukce, či spojky.

UV zářivka

Životnost UV zářivky je 8000 hodin nebo jeden rok poté její výkon razantně klesá nebo jednoduše přestane být funkční. Nové UV zářivky máme v nabídce pro veškeré nabízené lampy a to v kategorii náhradní UV zářivky.

Kvalita a cena

Veškeré zboží značky INVITAL dovážíme přímo od produkční továrny. To zaručuje nejnižší cenu a kvalitní spolehlivý servis.

Výrobní továrna patří mezi největší na světě, kde si nechávají vyrábět část své produkce nejrenomovanější značky z odvětví zahradních jezírek. To zaručuje nejmodernější postupy výroby a nadstandardní kvalitu zpracování. Veškeré výrobky jsou již testovány v továrně na vodotěsnost a elektroinstalaci.
Technické parametry
Výkon UV 55W
Pro jezírka max. 26 000L
Maximální tlak 0,3bar
Maximální průtok 5000l/h
Na hadice (vstup i výstup) 20/25/32/38mm
Délka 672mm
Délka přívodního kabelu 5m

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info