Anti Tox - kapalné filtrační médium 500 ml

Anti Tox - kapalné filtrační médium 500 ml

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Anti Tox - kapalné filtrační médium. Anti Tox obsahuje vysoce kvalitní zeolity, které jsou ideální pro rychlé odstranění toxických látek znečišťujících vodu, v případě poruchy filtračního systému nebo základní úpravy čerstvé vody. Anti Tox váže těžké kovy jako měď, zinek a kadmium, také amonné, chlorové a další znečišťující látky. Působí mimo jiné jako tonikum pro péči pokožku, kondicionér vody, preventivní ochrana, stimulátor chuti k jídlu a stimulátor chovu.

410 Kč s DPH

338,80 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: DiscusFood UG

Anti Tox - kapalné filtrační médium

Anti Tox obsahuje vysoce kvalitní zeolity, které jsou ideální pro rychlé odstranění toxických látek znečišťujících vodu, v případě poruchy filtračního systému nebo základní úpravy čerstvé vody

Anti Tox váže těžké kovy jako měď, zinek a kadmium, také amonné, chlorové a další znečišťující látky.

působí mimo jiné jako tonikum pro péči o pleť, kondicionér vody, preventivní ochránce, stimulátor chuti k jídlu, stimulátor chovu a voda čiřič

podporuje výkon biofiltru
přirozeně chrání imunitní systém
neobsahuje žádné chemikálie ani bakterie,
100% přírodní

Anti Tox je suspenze. Při delším skladování se vysoce účinné jemné zeolity usazují na dně láhve. Pro správnou distribuci v láhvi PROSÍM PROSÍM, PROSÍM, 40 SEKUND protřepat! Po přidání do akvária nastane mírné mléčné zakalení. Toto je záměrné a naznačuje to rovnoměrné rozdělení účinných látek ve vodním útvaru. Při správném použití se předávkování neočekává.

Při každé výměně vody přidejte 10 ml přípravku Anti Tox na 100 litrů čerstvé vody. Mezi změnami vody je optimální dávka 5 ml při nízkém skladování, 10 ml při normálním skladování a 20 ml s vysokou hustotou skladování na 100 litrů akvarijní vody. Četnost aplikace závisí výhradně na kvalitě vody.

Velikosti balení:
125 ml láhev (položka č. 25402) na 1250 ltr, 500 ml láhev (položka č. 25405) na 5 000 l,

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info