sera Crabs Natural

sera Crabs Natural

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

NOVINKA

sera Crabs Natural Vyvinut speciálně pro požadavky korýšůsera Crabs Natural je základní krmivo, které se skládá z pečlivě vyrobených kroužků pro všechny korýše ve sladké a mořské vodě.Vyvážená směs přírodních ingrediencí, jako je spirulina a olšové šišky, poskytuje vše, co korýši potřebují pro zdravý růst a bezpečné svlékání. Plodnost, nádherné zbarvení a odolnost vůči nemocem jsou posíleny cíleně.Potopené kroužky zůstanou stabilní velmi dlouho, takže garnáty – podle jejich přirozených stravovacích návyky – mohou kroužek chytit, odnést pryč a sníst je v úkrytu, aniž by znečistili vodu.

99 Kč s DPH

86,10 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: SERA

Kompletní krmivo pro všechny korýše
Návod k použití
Krmit úsporně jedenkrát denně.
Složení

rybí moučka, kukuřičný škrob, pšeničná mouka, spirulina, pivní kvasnice, pšeničné klíčky, gamarusi, kasein (sýrovina), mořské řasy, kopřivy, vrbová kůra, olšové šišky, rybí tuk (z toho 49% Omega-mastných kyselin), Mannan-oligosacharid (0,4%), byliny, vojtěška, petržel, paprika, slávka zelenoústá, špenát, karoten, řasy Haematococcus, česnek.
Analytické složky

bílkoviny 36,7%, tuky 11,1%, vláknina 4,5%, vlhkost 5,2%, popel 8,6%, Ca 1,9%, P 1,0%.
Doplňkové látky

Vitaminy a provitaminy: vit. A 37.000 IU/kg, vit. D3 1.800 mg/kg, vit. E (D, L-α-tocoferyl acetát) 120 mg/kg, vit. B1 35 mg/kg, vit. B2 90 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 550 mg/kg.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info