DiscusFood Velkoobchod a Maloobchod

  • Připravujeme novinku pro Monster Fish
  • Lyofilizované krmení
  • doprava zdarma
  • terčovci
  • DF logo
  • Předchozí
  • Další

DiscusFood to nejlepší pro vaše ryby

DiscusFood to nejlepší pro vaše ryby

Eshop DiscusFood.cz není jen o krmivu pro terčovce. Naší snahou je nabídnout kompletní sortiment pro akvaristiku. Kromě špičkového krmiva, které stálo na začátku tohoto eshopu, jsme nabídku rozšířili o další produkty. Především kopletní sortiment firmy Seachem - špičky v oblasti hnojiv a přípravků pro úpravu vody, léčiva eSHa a techniku od několika výrobců.

A v neposlední řadě i široká nabídka levnějších krmiv přírodního původu. Široká nabídka sušených, konzervovaných a lyofylizovaných krmiv doplňuje krmiva značky DiscusFood. 

 

 

DiscusFood krmivo bylo speciálně vyvinuto na základě zkušeností od nejlepších chovatelů a podrobeno laboratorním testům. Toto krmivo Vám proto zajistí, že Vaše ryby porostou pořádně a jejich barva bude plně intenzivní. Suroviny, které jsou použity pro terčovce doporučuje Tony Tan'a, jeden z nejznámějších chovatelů na světě, který se svými rybami vyhrál mnoho turnajů a šampionátů. Krmivo je vyráběno v Německu, což je další záruka kvality.Více informaci o výrobci najdete na webu Discusfood Německo

 

DiscusFood jako první vyrábí při 60°C

DiscusFood jako první vyrábí při 60°C

DiscusFood hlavně granule vyrobené extrudací (zapečením), na rozdíl od standardních granulí, který se vyrábí při teplotě 180 °, se upravují pouze při teplotě 60 ° C. V důsledku toho se menší množství vitamínů, minerálních látek a stopových prvků zničí při výrobě. DiscusFood krmivo je proto mnohem cennější než běžné krmení ostatních společnosti. Díky měkké textuře krmiva nemají ryby problém s konzumací a nemusí se namáčet.
Suroviny používané v našem krmivu jsou nejlepší kvality a jsou speciálně vybírány. Ryby tak nedostávají zbytečné prvky do tukových zásob. Výsledkem je, že krmivo je vyplněno jen těmi cennými komponentami. Trávení proto probíhá bez problémů, ryby nemají zácpu, a trus je krátký a kompaktní.

DiscusFood nevyžaduje namáčení a nebobtná.

DiscusFood krmivo nevyžaduje namáčení před krmením. Neabsorbuje vodu a nenabotnáva. Krmivo se nerozpadá, takže voda zůstane čistá a bez nečistot.
DiscusFood Krmivo neobsahuje konzervační látky a jiné fixační prostředky. Vhodné balení a hmotnost umožňuje plně uchovat vitamíny, které běžně po delším období oxidují a stanou se bezcenné.

5020

monster

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info