Amazon Tonic 500ml.

Amazon Tonic 500ml.

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Amazon Tonic - přírodní prevence proti nemocem Amazon Tonic obsahuje cenné a vysoce účinné fytochemikálie. Během období dešťů se velké množství přírodních látek (například taninů) výluh do vod. Mnoho sladkovodních tvorů je přizpůsobených těmto látkám. Jejich pozitivní účinky jsou vědecky prokázané a tvoří základ naturopatie. Amazon Tonic přináší tyto biologické účinky do všech akvárií.

419 Kč s DPH

346,30 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: DiscusFood UG

Amazon Tonic - přírodní prevence proti nemocem

Amazon Tonic obsahuje cenné a vysoce účinné fytochemikálie. Během období dešťů se velké množství přírodních látek (například taninů) výluh do vod. Mnoho sladkovodních tvorů je přizpůsobených těmto látkám. Jejich pozitivní účinky jsou vědecky prokázané a tvoří základ naturopatie. Amazon Tonic přináší tyto biologické účinky do všech akvárií.

Amazon Tonicové účinky: antibakteriální a antiparazitární, zabraňuje
infekci houbami
zlepšuje připravenost na reprodukci
Amazon Tonic chrání sliznici
zachovává imunitní systém přirozeným způsobem
Amazon Tonic zajišťuje přírodní podmínky v měkkých vodních stanovištích
poskytuje účinnou profylaxi chorob
Amazon Tonic je produkt z čistých přírodních výtažků specifických měr stromů a rostlin z Jižní Ameriky. Domorodé obyvatelstvo používá své aktivní složky jako přírodní léky pro mnohé choroby.

Amazon Tonic je bezpečný a snadno se používá. Doporučené dávkování 10 ml na 100 l. Pokud se ryby necítí dobře nebo při pravidelné profylaxi, znovu dávkuje 10 ml na 100 l. Dokonce i vícenásobné předávkování je pro ryby neškodné. Amazon Tonic je čistě přírodní produkt. Trvanlivost je přibližně 2 roky. Chraňte jej před silným horkem. Je to optimální v kombinaci s přírodním HUMINT

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info